Tag : mesec juli

Во прв ред

Кинотека на Македонија и Кроација Рекордс со најдобрите концерти од најдобрите

Muzika24
Кинотека во соработка со „Croatia Records“, најголемата дискографска куќа во регионот, за сите кои во...
Во прв ред

Струмица домаќин на Цеца и Саша Ковачевиќ

Muzika24
Како што дознава Специјализираниот македонски музички портал Музика24, во организација на ноќниот клуб “Платиниум”, во...