Tag : metar po metar

Балканленд

Гоца Тржан и Ивана Петерс снимија песна со својот поранешен бенд „Тап 011“ (Видео)

Filip
Познатата српска поп и денс група „Тап 011“, која беше активна од 1994 до 2002 година вчера ја промовираше својата...