Tag : mijata

Магазин

Мијата: Маж ми е навикнат пејачка да му седи во скут! (Видео)

Muzika24
Новогодишното издание на „Нешто Конкретно“ ја донесе темата: Дали Кафанта е Институција разгледувајќи ги типичните...
Музика на кирилица

Мијата Ве повикува со своја кореографија да учествувате во спотот за новата песна „Маска“

Filip
Новата песна на Мијата е насловена „Маска“. Се работи за поп – рок нумера поразлична...