Tag : milan popovic

Балканленд

Северина го крие синот

Muzika24
Познатата хрватска поп пејачка Северина Којиќ не му дозволила на Милан Поповиќ изминатиот викенд да...
Балканленд

Слушнете како звучеше песната “Hajde mala” од Стефан Коковиќ, пред “X Factor Adria” (Аудио)

Muzika24
Познатиот белградски новинар и текстописец Милан Поповиќ, ја објави демо верзијата на летниот хит “Хајде...
Во прв ред

Поради брачните проблеми неизвесно е доаѓањето на Северина на “Струмица опен фест”

Muzika24
Раскарани па смирени, смирени па повторно раскарани… и се така во круг се врти приказната...