Tag : mile kekin

Премиера

„Хладно пиво“ објавија спот за новиот сингл „Кишна недеља“ (Видео)

Filip
Познатиот хрватски панк бенд „Хладно пиво“ го промовираа спотот за нивниот последен сингл „Кишна недеља“. Оваа...