Tag : milica pavlovic

Балканленд

Милица Павловиќ застана на страната на ЈК? Пејачката се огласи, и рече што мисли за СКАНДАЛОТ во Гранд

Muzika24
Се крена голема прашина поради дисквалификацијата на осумнаесетгодишната Вања Кнежевиќ од понатамошното натпреварување во шоуто...
Балканленд

Милица Павловиќ ја промовираше својата најнова песна „Црна јутра“ (Видео)

Muzika24
Младата српска музичка sвезда Милица Павловиќ очигледно реши да ја разниша естрадата, бидејќи во моментот...
Балканленд

Милица Павловиќ снима серија инспирирана од убиството на Јелена Крсмановиќ (Фото)

Filip
Српската пејачка Милица Павловиќ периодов е на снимање на новата српска серија “Певачица”. Се работи...