Tag : milica todorovic

Фестивали

Ексклузивно: Ацо Пејовиќ, Милица Павловиќ, Пајак, Реља, Некст Тајм… дел од „Тиквешки гроздобер 2024“ (Фото)

Muzika24
Како што ексклузивно дознава музичкиот портал Музика24, пред само неколку дена на 43-та седница на...
Во прв ред

Милица Тодоровиќ вчеравечер го преполни Кадмо (Фото + Видео)

Muzika24
Вчеравечер Кадмо во Охрид беше вистинското место за вистинска, луда и незаборавна летна забава. Секако,...