Tag : minut srca mog

Во прв ред

Розга во Скопје дојде за да го оствари својот сон, а замина полна со емоции и љубов (Фото)

Muzika24
„Последниот пат кога бев во Скопје бев во салата „Борис Трајковски” и си помислив „кога...
Во прв ред

Одбројуваме до големото саботното музичко цунами – концертот на Јелена Розга (Фото)

Muzika24
Сабота 10-ти февруари е датумот и денот резервиран за најголемиот аудиовизуелен настан во месецот на...