Tag : mislesevo

Музика на кирилица

Победникот на “X Factor Adria” – Даниел Кајмакоски пристигна во Скопје

Muzika24
Со директен пренос на Сител телевизија, обожавателки и фанови кои беа да го пречекат победникот...