Tag : mkc skopje

Културо

Русе Арсов сe повлекува од директор на МКЦ, по кривичната пријава за настапот на Дино Мерлин

Filip
ВД директорот на МКЦ – Скопје, Русе Арсов, си поднесе оставка од функцијата откако вчера...