Tag : mlada vokalistka

Во прв ред

По настапите во САД и Франција уникатно музичко патување со младата вокалистка Натали Зарин во „Станица 26″ (Фото)

Muzika24
На 28 март (вторник), со почеток во 21 часот, на сцената во ноќниот клуб „Станица...