Tag : mobilni telefoni

World Music

“Clean Bandit” снимија видео спот со смарт мобилни телефони?! (Видео)

Muzika24
Познатиот британски бенд “Clean Bandit”, заедно со Мајкрософт и полските видео блогери, користејќи 50 смарт телефони...