Tag : modni revii

Во прв ред

Со модни ревии и забава Skopje City Mall го прослави вториот роденден (Фото)

Muzika24
Саботната ноќ во Скопје Сити Мол, ќе остане запаметена како првата и најмасовна “rooftop” забава...