Tag : moja

Премиера

21-годишниот Дарко Гроздановски ја објави својата четврта авторска песна (Видео)

Filip
21-годишниот Дарко Гроздановски од Битола ја објави четвртата авторска песна насловена „Моја”. Најновото кантавторско дело...
Премиера

Погледнете: “Либеро Бенд” промовираа нова песна и видео спот

Muzika24
Неодамна познатиот македонски бенд “Либеро” промовираа нова песна едноставно насловена “Моја”, а истовремено и видео...