Tag : molika

Музика на кирилица

Анета Молика за разводот и неверството: Не можеш да му наредиш на срцето некого да сака (Видео)

Muzika24
Фолк-пејачката Анета Мицевска по дваесет и две години брак со музичарот Џими Мицевски, се разведува...