Tag : monolog

Балканленд

Прв албум на Миа Димшиќ „Монолог“ и на англиски јазик (Фото)

Muzika24
Новиот албум на Миа Димшиќ, една од најпопуларните млади кантавторки, насловен „Монолог“ (Monologue), како издание...