Tag : muzicka platforma

Магазин

„Спотифај“ минатата година платил девет милијарди долари за авторски права за стриминг

Muzika24
Спотифај минатата година им платил на уметниците девет милијарди долари хонорар за стриминг, соопшти денеска...