Tag : muzicki pazar

Премиера

“Намазана” – втора хит песна на Сузана Гавазова наменета за балканскиот музички пазар (Видео)

Muzika24
После првата песна “Хало” која се покажа како вистински погодок, Сузана Гавазова продолжува со походот...
Музика на кирилица

Новата песна на Слаткаристика soundtrack на бугарскиот игран филм “Привличане” (Видео)

Muzika24
Македонскиот хип-хоп артист Слаткаристика кој продолжува агресивно да го освојува Бугарскиот музички пазар, деновиве го...