Tag : najluda nok

Имам нешто да те прашам

ДНК, Драган Мијалковски и Нино Величковски главни ѕвезди за дочекот на Новата годинна во Охрид

Muzika24
Како што не известуваат од кабинетот на Градоначалникот на Општина Охрид, Г-нот Кирил Пецаков, охриѓани...
Балканленд

Погледнете: Каде Светлана Цеца Ражњатовиќ ќе ја дочека Новата 2019-та година (Фото)

Muzika24
Познатата и надалеку популарна српска фолк пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ Цеца Ражнатовиќ знае каде ќе...
Во прв ред

Новогодишни понуди во диско-клубовите во Штип (Фото)

Muzika24
Предновогодишната атмосфера веќе се чувствува. Доколку сеуште не знаете каде да ја дочекате најлудата ноќ,...