Tag : najnov album

Музика на кирилица

“Љубојна” го најави својот прв голем концерт во Белград (Фото)

Muzika24
Популарната македонска етно-група “Љубојна” минатата година прослави 15 години постоење на музичката сцена и го...
Премиера

Емил Арсов го промовираше новиот албум “Светлина”

Muzika24
Поп-пејачот Емил Арсов поранешна М2 ѕвезда, вчера во 20 часот во кафулето “Бруклин” во трговскиот...