Tag : napad

World Music

Обожавателка го грабнала славниот пејач за машкоста, неговата реакција е хит (Видео)

Muzika24
Познатиот пејач минатиот викенд гостувал во Монтвил, Австралија, а пред концертот го пречекала група обожаватели....
World Music

Познатата пеачка Ријана вчера вечер беше нападната во Лондон

Muzika24
Пејачката Ријана синоќа била нападната во ноќен клуб во Лондон. По претставувањето на својата прва...