Tag : nasilstvo

Балканленд

ДРАМА: Славица Чуктераш упадна во станот на комшијата кој ја тепаше жена си (Видео)

Filip
Фолк пејачката Славица Чуктераш доживеа непријатна ситуација. Имено таа слушнала како маж физички малтретира жена...
Музика на кирилица

Елена Велевска: Завршува еден лош период во животот, време е за убави моменти (Видео)

Muzika24
Пред само неколку дена познатата македонска фолк пејачка Елена Велевска на својот Фејсбук профил напиша...