Tag : naslednik

Балканленд

Позната Хрватска пејачка доби син во петата деценија, името на наследникот се уште енигма

Muzika24
Хрватската пејачка Маја Шупут и нејзиниот сопруг Ненад Татаринов, на 17-ти март, го добија своето...
Балканленд

Северина го крие синот

Muzika24
Познатата хрватска поп пејачка Северина Којиќ не му дозволила на Милан Поповиќ изминатиот викенд да...