Tag : natasa bekvalac

Балканленд

Беквaлац се надеваше дека никој нема да ја види, па ја спушти раката “таму долу” во сред трговски центар

Muzika24
Тимот на „Папарацо лов“ два дена беше зад петиците на поп-ѕвездата Наташа Беквалац – за...
Балканленд

Сите несигурности кои ги има една жена ги имам јас, Беквалац јавно призна: Искомплексирана сум

Muzika24
Наташа Беквалац во телевизиско интервју си ја отвори душата и ја шокираше јавност, таа откри...