Tag : navredi

Балканленд

Aца Лукас ќе го тужи Кристијан Голубовиќ оти го нарекол алкохоличар и криминалец

Muzika24
Медиумскиот конфликт и нетрпеливост меѓу Кристијан Голубовиќ и Аца Лукас трае повеќе од една година....
Балканленд

Драма во „Ѕвездите на Гранд“! Натпреварувачка тврди: „Ме дисквалификуваа на барање на Јелена Карлеуша“

Muzika24
Натпреварувачката на „Ѕвездите на Гранд“, Вања Кнежевиќ, тврди дека е дисквалификувана од натпреварот по барање...