Tag : nedelja

Балканленд

Погледнете го трејлерот за филмот посветен на српскиот фолк пејач Џеј Рамадановски – „Недеља“

Muzika24
Како што дознава музичкиот портал Музика24.мк, конечно, првиот трејлер за долго очекуваниот игран филм кој...