Tag : nesreka

Музика на кирилица

Тајзи со нов видео спот посветен на починатиот другар (Видео)

Muzika24
Тајзи Ви го претставува неговиот нов спот за трагично починатиот другар Гешо. Видео записот се...
Музика на кирилица

Македонија, музиката, светот… Шест тажни години без Тоше (Фото)

Muzika24
Пред шест години, во утринските часови, Македонија со неверување ја прими веста која дојде од...