Tag : nevrokopski ansambl

Во прв ред

Неврокопски Ансамбл се претстави пред македонската јавност

Muzika24
Градоначалникот на град Скопје, Коце Трајановски синоќа го пречека и беше домаќин на градоначалникот на...