Tag : nicki minaj

World Music

Познатата пејачка Ники Минаж со провокативни фотографии им возвраќа на хакерите (Фото)

Muzika24
Светските медиуми известуваат дека познатата пејачка Ники Минаж наводно е новата жртва на хакерот кој...