Tag : nina badric

Балканленд

Новогодишно и во кратко жолто фустанче, познатата Нина Бадриќ позираше пред својата новогодишна елка (Фото)

Muzika24
Сите ние на овој или оној начин сме новогодишно расположени и не фаќа онаа таканаречена...
Балканленд

Нина Бадриќ моли за помош: Побарајте го Keanu Reeves и кажете му дека смее сродни души (Видео)

muzika 24
Нина Бадриќ од првиот ден кога се појави на музичката сцена на поранешна Југославија освои...
Балканленд

Нина Бадриќ објави нова хит балада и го најави настапот на MAC (Видео)

Filip
Долгоочекуваниот список на регионални ѕвезди кои ќе настапат на MAC церемонијата во белградската Штарк Арена...