Tag : nish

Балканленд

Бора Чорба е болен, лекарите се загрижени – концертот во Ниш откажан

Muzika24
Легендарниот српски бенд „Рибља чорба“ го откажа настапот во Ниш на плоштадот Крал Милан, поради...