Tag : noken klub

Во прв ред

Га*ето на Теодора Џехверовиќ го протресе Скопје, публиката во делириум

Muzika24
Изминатиот викенд српската поп сензација Теодора Џехверовиќ настапи во Скопје во познат ноќен клуб. Атрактивната...
24 Ексклузивно

Ексклузивно: Слаткар настапува во Sofia Live Club (Видео)

Muzika24
Специјализираниот македонски музички портал Музика24 дознава дека нашиот најпознат рапер, Слаткар во петок 21-ви март...
World Music

Познатата пеачка Ријана вчера вечер беше нападната во Лондон

Muzika24
Пејачката Ријана синоќа била нападната во ноќен клуб во Лондон. По претставувањето на својата прва...
Во прв ред

Ексклузивно: “Забрањено пушење” во скопскиот ноќен клуб “Social”

Muzika24
Музика24 дознава дека рок групата “Забрањено пушење” ќе гостува во ноќниот скопски клуб “Social” на...