Tag : nov decko

Балканленд

Твитерџиите ја “искинаа” Беквалац: Сите знаеме дека со 50.000 евра награда оди и Беквалац гратис (Фото)

Muzika24
По настапот на Наташа Беквалац на регионалното “X Factor” шоу, твитерџиите беа особено активни во...