Tag : nov duet

Премиера

ХИТ ВО НАЈАВА: „Хабиби“ е новиот дует на популарниот Пајак и Антониа (Видео)

Filip
После милионските прегледи и големиот бум во земјава и регионот со „Bella“, младата трап ѕвезда...
Музика на кирилица

Нов дует на македонската музичка сцена – Ѓоко Јовиќ и Гоце Петрески (Видео)

Muzika24
Популарниот македонски фолк пејач Ѓоко Јовиќ веднаш по враќањето од големата австралиска турнеја ја промовираше...