Tag : nov hit

Балканленд

За 24 часа новиот хит на Преслава има над 700.000 илјади прегледи (Видео)

Muzika24
Бугарската ѕвезда Преслава, точно на Празникот на љубовта и виното 14-ти февруари го пушти својот...
Музика на кирилица

Симона Попоска и DJ Erik Fox најавуваат нов летен поп-денс хит

Muzika24
Пејачката со највпечатливиот и најенергичен сценски настап на “Макфест” за кој беше и наградена секси...
Имам нешто да те прашам

Интервју на Музика24: Сара Мејс по одличната “Градина од цреши” најавува нов хит

Muzika24
И покрај тоа што Скопскиот фестивал веќе е зад нас, импресиите од него се уште...
Премиера

Влатко Лозановски ја промовираше новата песна “Мандарина” (Видео)

Muzika24
Познатиот поп пејач Влатко Лозановски неодамна on line ја промовираше неговата нова песна “Мандарина”. Истата е...