Tag : nov pocetok

Балканленд

Емина Јаховиќ најавува музички камбек и почеток на нов живот (Видео)

Filip
Некогаш многу популарната Емина Јаховиќ, се враќа во фокусот на јавноста со најава за новиот...
Културо

Македонската Филхармонија ја стартува новата концертна сезона со “Нов почеток”

Muzika24
Со мало доцнење поради исполнување техничко-правни процедури за новиот објект, Македонската филхарминија на 25-ти октомври...