Tag : nov spot

Музика на кирилица

Емотивна печалбарска приказна на Влатко Миладиноски – “Се вратив сине” (Видео)

Muzika24
Нашиот популарен пејач на народна музика Влатко Миладиноски, новата година ја започнува со промоција на...
Музика на кирилица

Извонерен видео спот за песната “Желба” на Нокаут (Видео)

Muzika24
Поп-рок составот Нокаут денеска на својата фан страна го промовираше својот најнов спот “Желба” кој...
Балканленд

Преслушајте дел од новата песна на Дино Мерлин (Видео)

Muzika24
Познатиот балкански поп пејач Дино Мерлин ексклузивно во понеделник на српското национално радио – Радио...