Tag : nova generacija

Балканленд

Здравко Чолиќ: Најубаво нешто е кога на свој концерт ќе видиш млада публика

Muzika24
Балканската музичка ѕвезда Здравко Чолиќ неодамна оддржа тричасовен мега концерт во како дел од годинешната...