Tag : nova godina

Имам нешто да те прашам

Таско: Не заборавајте што сте си ветиле дека ќе почнете да правите од 1-ви јануар (Фото+Видео)

Muzika24
2023-та година за него е една од најуспешните во животот. Се ожени, стана татко и...
Имам нешто да те прашам

Кики Рахимовски: Самиот факт дека семејството е заедно, тоа е најголемиот подарок (Фото+Видео)

Muzika24
Неколку дена пред дочекот на Новата година од страна на нашите соработници и пријатели Кроација...
Имам нешто да те прашам

Филарри: Музиката е уметност преку која најлесно се пребродуваат тешките емоции и најбрзо може да ве префрли од пеколот до рајот (Фото+Видео)

Muzika24
Тој е младо и симпатично момче. Има само 23 години и е вага во хороскоп....
Балканленд

Новогодишно и во кратко жолто фустанче, познатата Нина Бадриќ позираше пред својата новогодишна елка (Фото)

Muzika24
Сите ние на овој или оној начин сме новогодишно расположени и не фаќа онаа таканаречена...
Магазин

Колку заработува секоја година Мараја Кери од новогодишната „All I Want for Christmas Is You“ (Видео)

Muzika24
Ретко што укажува на празничната сезона повеќе од божиќниот хит на Мараја Кери, „All I...
Имам нешто да те прашам

Дедо Мраз: Среќата е во малите нешта, а тие мали нешта го прават секој човек да се радува на тоа (Фото+Видео)

Muzika24
Во овогодинешниот новогодишен серијал на интервјуа, ексклузивно и само за сите најмали и најмлади, Музика24...