Tag : patuvanje

Имам нешто да те прашам

Валентина Ѓоргиевска Парго: Во Новата година чувајте ја љубовта како немоќно и беспомошно пиле, бидејќи секоја грешка прескапо се плаќа (Фото+Видео)

Muzika24
Таа е позната македонска естрадна новинарка. Пишува поезија и проза, и често и знае да...
Музика на кирилица

Фолк пејачката Елена Велеска со коктел во рака ужива во одморот на Дубаи (Фото)

Muzika24
Познатата македонска фолк пејачка Елена Велеска веќе неколку дена се наоѓа во Дубаи, каде што...
Музика на кирилица

Познатата фолк пејачка Анета Молика заедно со сопругот Џими заминаа од Македонија?! (Фото)

Muzika24
Како што дознава музичкиот портал Музика24, познатата македонска фолк пејачка Анета Мицевска попозната како Анета...