Tag : payner production

Музика на кирилица

По потпишувањето на договорот, Елена Велевска во “Звездно” на ТВ Планета (Видео)

Muzika24
Нашата позната македонска фолк пејачка Елена Велевска по потпишувањето на договорот со познатата продуценска куќа...
Премиера

Цветелина Јанева го промовираше новиот спот за песната “Без думи” (Видео)

Muzika24
На својот роденден познатата бугарска пејачка, ексклузивка на Payner production, Цветелина Јанева ги изненади и...
Балканленд

Бугарската пејачка Раина сними роденденско видео за песната “Хвана ли ми” (Видео)

Muzika24
По повод роденденот на познатата бугарска пејачка Раина, таа ги изненади своите фанови и истовремено...
Музика на кирилица

Скандал: “Една мисла имаме” од Војо Стојановски адаптирана на бугарски јазик (Видео)

Muzika24
Сите сме сведоци дека во минатото од страна на нашиот источен сосед – Република Бугарија,...