Tag : payner

Балканленд

Преслава прослави 18 години на сцената со нова песна (Фото+Видео)

Muzika24
Неодамна една од најпознатите бугарски пејачки Преслава прослави успешни 18 години на музичката сцена. Таа...
Балканленд

Некогаш ултрапопуларната бугарска пејачката Гергана денес работи во голем ланец на супермаркети (Фото+Видео)

Muzika24
Очигледно недостатокот на музички настапи се покажа како фатален за иднината на некогаш ултрапопуларната бугарска...
Балканленд

Погледнете го одличниот дует на младиот Денис Теофиков и совршено одличната Анелија (Видео)

Muzika24
Одличната, совршена и веќе докажана пејачка Анелија и младиот, симпатичен и секогаш провокативен Денис Теофиков,...