Tag : peperutki

Премиера

24 Промо: Виктор Апостоловски – „Пеперутки“ (Видео)

Filip
Пејачот Виктор Апостоловски кој македонската јавноста го запозна пред десетина години преку талент шоуто „Македонски...
Музика на кирилица

Сара Мејс со видео спот за песната “Пеперутки” (Видео)

Muzika24
Она што се најавуваше пред извесен период од Горила продукција, денес беше официјално објавено. Сара...
Музика на кирилица

Сара Мејс пее за будењето на целата природа околу нас – “Пеперутки” (Аудио)

Muzika24
Деновиве социјалните мрежи беа преплавени со фотографии од пеперутки, надополнети со хаштаг, наскоро пеперутки. Многу...