Tag : petar graso

Во прв ред

Во четврток во Кисела Вода: Роденденски концерт на „Нокаут“ по повод 68 години Општина Кисела Вода (Фото)

Muzika24
Општина Кисела Вода во четврток ќе го одбележи својот 68 роденден, а по тој повод...
Во прв ред

Општина Кисела Вода ги крена стандардите и покажа како треба да се организира Културно лето. Испишана историја – досега преку 50.000 илјади посетители на Културното лето 2023 (Фото)

Muzika24
После првата и втората вечер на Културното лето во Општина Кисела Вода кои беа наменети...
Во прв ред

Од утре сите во Кисела Вода, се слави роденден и започнува музичко-забавно Културно лето (Фото)

Muzika24
Во очи роденденот на Општина Кисела Вода – “68 години – Бескрајна приказна”, а само...
Балканленд

Петар Грашо: Оливер Драгоевиќ ми го даде најдобриот животен совет, а улогата на татко не ме плаши (Видео)

Muzika24
За него велат дека е најдобриот пејач меѓу кошаркарите и најдобриот кошаркар меѓу пејачите. Несомнено...