Tag : pinkovi zvezdi

Музика на кирилица

Никола Станишиќ: „Имаме добри вокали, но немаме медиумска подршка“ (Фото)

Muzika24
Младиот пејач Никола Станишиќ деновиве го снима неговиот видеозапис првенче за песната “Единствена“. Никола беше...
Во прв ред

ТВ Шоу: Стартуваат аудициите за третата сезона од “Пинк ѕвезди” и “Пинк ѕвездички”

Muzika24
Како и минатата година, така и оваа, кон крајот и финализирање на веќе постоечката сезона...
Балканленд

Цеца и во новата сезона дел од жирито на музичкото реално тв шоу “Пинкови ѕвезди”

Muzika24
Како што дознава Специјализираниот македонски музички портал Музика24, а за радост на сите фанови на...