Tag : podaroci

Имам нешто да те прашам

Таско: Не заборавајте што сте си ветиле дека ќе почнете да правите од 1-ви јануар (Фото+Видео)

Muzika24
2023-та година за него е една од најуспешните во животот. Се ожени, стана татко и...
Имам нешто да те прашам

Дедо Мраз: Среќата е во малите нешта, а тие мали нешта го прават секој човек да се радува на тоа (Фото+Видео)

Muzika24
Во овогодинешниот новогодишен серијал на интервјуа, ексклузивно и само за сите најмали и најмлади, Музика24...
Имам нешто да те прашам

Виктор Апостоловски: Имам доволно љубов и разбирање за сите (Фото+Видео)

Muzika24
Сите ние него го запознавме на првото издание на “Македонскиот идол”. Интересно, симпатично, забавно момче...
Музика на кирилица

Погледнете: Што после породувањето доби Тамара како изненадување

Muzika24
После ексклузивната информација во врска со породувањето на нашата позната поп пејачка Тамата Тодевска која...
Имам нешто да те прашам

Влатко Лозановски Лозано: Новата Година асоцира на белата боја, многу снег, Дедо Мраз и подароци

Muzika24
Почитувани наши, Новата година ја дочекавме и пречекавме. Уште од самиот повторен старт започнавме со...
Имам нешто да те прашам

Јоце Панов: За Нова година се чувствувам како Дедо Мраз

Muzika24
Новогодишни прашања за нашиот популарен македонски поп пејач… Музика24: Како се чувствуваш секогаш кога се...