Tag : poznata

World Music

Познатата пејачка Адел се разведува, со сопругот ќе поделат 190 милиони долари

Muzika24
Светската музичка ѕвезда Адел конечно го добила решението за развод. Мегапопуларната пејачка со ангелски глас...
Премиера

24 Промо: Антониа Гиговска – “Светлина во мрак” (Аудио)

Filip
Македонската музичка надеж Антониа Гиговска промовираше нова песна. Гиговска и стана позната на јавноста после...