Tag : premiera

Премиера

Благој Блаж Маротов ја промовира новата песна со видео спот (Видео)

Muzika24
Неодамна Благој – Блаж Маротов ја промовираше својата најнова песна под наслов “Нека се вратат...
Културо

Битолска премиера на мјузиклот “Песноден” (Видео)

Filip
Првиот детски филмски мјузикл, посветен на Денот на песната, а во реализација на авторската екипа...