Tag : prenos

Фестивали

Србија вечерва го одбра својот евровизиски претставник, младиот и екцентричен Luke Black ќе ги претставува во мај во Ливерпул (Видео)

Muzika24
Вечерва во Србија се одржа големото финале на “Беовизија 2023”, чии победник ќе ја претставува...
Во прв ред

По детската вечер, “Охрид фест” вечерва продолжува со фолк вечерта

Muzika24
По вчерашниот старт на летниот музички фестивал “Охрид фест” со вечерта посветена на детска музика,...