Tag : preslava

Балканленд

Преслава прослави 18 години на сцената со нова песна (Фото+Видео)

Muzika24
Неодамна една од најпознатите бугарски пејачки Преслава прослави успешни 18 години на музичката сцена. Таа...
Балканленд

За 24 часа новиот хит на Преслава има над 700.000 илјади прегледи (Видео)

Muzika24
Бугарската ѕвезда Преслава, точно на Празникот на љубовта и виното 14-ти февруари го пушти својот...